Astăzi, 29.10.2021, Școala Gimnazială „Gheorghe și Maria Tașcă” din Bălăbănesti a fost gazda activității Distribuire ghete copii provenite din cadrul proiectului „Shoes for Românian Children”, organizat de către Kiwanis Children’s Fund în Europe, Kiwanis Internațional Europa și Federația Kiwanis Romania.

Astăzi, 29.10.2021, Școala Gimnazială „Gheorghe și Maria Tașcă” din Bălăbănesti a fost gazda activității Distribuire ghete copii provenite din cadrul proiectului „Shoes for Românian Children”, organizat de către Kiwanis Children’s Fund în Europe, Kiwanis Internațional Europa și Federația Kiwanis Romania.50 de elevi au primit ghete noi, marca Marelbo Romania, fiind un mare prilej de bucurie în prag de iarnă!Mulțumim Asociației Club Kiwanis Galați pentru această șansă oferită copiilor din comunitatea noastră!

https://www.facebook.com/kiwanisclubgalati

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *